ERJ-U0XF5760Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5760Y
JLCPCB Part #
C4322547
Description
-55℃~+125℃ 31mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS