ERJ-U0XF5622Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5622Y
JLCPCB Part #
C1512613
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS