ERJ-U0XF52R3Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF52R3Y
JLCPCB Part #
C1512403
Description
-55℃~+125℃ 31mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS