ERJ-U0XF5111Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5111Y
JLCPCB Part #
C1512510
Description
-55℃~+125℃ 31mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS