ERJ-U0XF5100Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5100Y
JLCPCB Part #
C4280301
Description
-55℃~+125℃ 31mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS