ERJ-U0XF4993Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4993Y
JLCPCB Part #
C4165510
Description
-55℃~+125℃ 31mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS