ERJ-U0XF48R7Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF48R7Y
JLCPCB Part #
C1512552
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS