ERJ-U0XF4870Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4870Y
JLCPCB Part #
C1512574
Description
-55℃~+125℃ 31mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS