ERJ-U0XF4701Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4701Y
JLCPCB Part #
C1512215
Description
-55℃~+125℃ 31mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS