ERJ-U0XF45R3Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF45R3Y
JLCPCB Part #
C1512362
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS