ERJ-U0XF4321Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4321Y
JLCPCB Part #
C4038055
Description
-55℃~+125℃ 31mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS