ERJ-U0XF42R2Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF42R2Y
JLCPCB Part #
C1512616
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS