ERJ-U0XF4022Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF4022Y
JLCPCB Part #
C1512543
Description
-55℃~+125℃ 31mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS