ERJ-U0XF3902Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3902Y
JLCPCB Part #
C1512614
Description
-55℃~+125℃ 31mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS