ERJ-U0XF3901Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3901Y
JLCPCB Part #
C1512438
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS