ERJ-U0XF3833Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3833Y
JLCPCB Part #
C4273505
Description
-55℃~+125℃ 31mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS