ERJ-U0XF3603Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3603Y
JLCPCB Part #
C1512414
Description
-55℃~+125℃ 31mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS