ERJ-U0XF3572Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3572Y
JLCPCB Part #
C4238240
Description
-55℃~+125℃ 31mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS