ERJ-U0XF3571Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF3571Y
JLCPCB Part #
C1512447
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS