ERJ-U0XF3482Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3482Y
JLCPCB Part #
C1512689
Description
-55℃~+125℃ 31mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS