ERJ-U0XF30R9Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF30R9Y
JLCPCB Part #
C1512681
Description
-55℃~+125℃ 30.9Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS