ERJ-U0XF3093Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3093Y
JLCPCB Part #
C4324173
Description
-55℃~+125℃ 309kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS