ERJ-U0XF3011Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3011Y
JLCPCB Part #
C4300844
Description
-55℃~+125℃ 3.01kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS