ERJ-U0XF3010Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3010Y
JLCPCB Part #
C1512579
Description
-55℃~+125℃ 301Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS