ERJ-U0XF3001Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3001Y
JLCPCB Part #
C1512531
Description
-55℃~+125℃ 31mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS