ERJ-U0XF2941Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2941Y
JLCPCB Part #
C1512388
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS