ERJ-U0XF2940Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2940Y
JLCPCB Part #
C4231396
Description
-55℃~+125℃ 294Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS