ERJ-U0XF2800Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2800Y
JLCPCB Part #
C1512471
Description
-55℃~+125℃ 280Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS