ERJ-U0XF27R4Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF27R4Y
JLCPCB Part #
C4131885
Description
-55℃~+125℃ 27.4Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS