ERJ-U0XF26R1Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF26R1Y
JLCPCB Part #
C1512507
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 26.1Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS