ERJ-U0XF24R3Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF24R3Y
JLCPCB Part #
C4029519
Description
-55℃~+125℃ 24.3Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS