ERJ-U0XF2430Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2430Y
JLCPCB Part #
C4278607
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS