ERJ-U0XF2401Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2401Y
JLCPCB Part #
C4209580
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS