ERJ-U0XF23R7Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF23R7Y
JLCPCB Part #
C1512422
Description
-55℃~+125℃ 23.7Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS