ERJ-U0XF2323Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2323Y
JLCPCB Part #
C1512356
Description
-55℃~+125℃ 232kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS