ERJ-U0XF22R6Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF22R6Y
JLCPCB Part #
C1512686
Description
-55℃~+125℃ 22.6Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS