ERJ-U0XF2210Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2210Y
JLCPCB Part #
C4241872
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS