ERJ-U0XF2102Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2102Y
JLCPCB Part #
C4063830
Description
-55℃~+125℃ 21kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS