ERJ-U0XF2001Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2001Y
JLCPCB Part #
C4248574
Description
-55℃~+125℃ 2kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS