ERJ-U0XF1910Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1910Y
JLCPCB Part #
C4104850
Description
-55℃~+125℃ 191Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS