ERJ-U0XF1741Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1741Y
JLCPCB Part #
C1512547
Description
-55℃~+125℃ 1.74kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS