ERJ-U0XF1653Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1653Y
JLCPCB Part #
C4325891
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS