ERJ-U0XF1581Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1581Y
JLCPCB Part #
C1512609
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS