ERJ-U0XF1473Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1473Y
JLCPCB Part #
C1512417
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS