ERJ-U0XF1431Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1431Y
JLCPCB Part #
C3917697
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS