ERJ-U0XF13R3Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF13R3Y
JLCPCB Part #
C1512653
Description
-55℃~+125℃ 13.3Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS