ERJ-U0XF1273Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1273Y
JLCPCB Part #
C1512420
Description
-55℃~+125℃ 127kΩ 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS