ERJ-U0XF1210Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1210Y
JLCPCB Part #
C4039743
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS