ERJ-U0XF1201Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1201Y
JLCPCB Part #
C1512513
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS