ERJ-U0XF1132Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1132Y
JLCPCB Part #
C1512376
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS